نشابازار | فروشگاه اینترنتی

نشابازار

فروشگاه اینترنتی
خانه/ آگهی/ سایر/ شرکت برنامه نویسی «درخشش آینده‌نگاران پیشگام»

عنوان آگهی: شرکت برنامه نویسی «درخشش آینده‌نگاران پیشگام»


این کالا فاقد تصویر است.

نام ثبت کننده آگهی: داود حسن زاده

شماره تلفن همراه: 09923681015

استان و شهر: مرکزی، اراک

زمان ثبت آگهی: 2021/04/15 (16:51)

کد آگهی: 19

96

متن آگهی:

شرکت برنامه نویسی «درخشش آینده‌نگاران پیشگام» یکی از شرکت‌های موفق برنامه‌نویسی در ایران می‌باشد که با در اختیار داشتن نیروهای خلاق، کارآمد و متخصص جوان و مجرب در امر طراحی و پیاده‌سازی راه‌کارهای نوآورانه، توسعه و تولید نرم‌افزار با استفاده از آخرین دانش و تکنولوژی روز سعی نموده است تا با ارائه خدمات حرفه‌ای به شرکتها، موسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی در جهت رفع نیازهای نرم‌افزاری قدم بردارد. این شرکت با تکیه بر اصول مهندسی نرم‌افزار و با استفاده از جدیدترین و مناسب‌ترین روشها آمادگی دارد طراحی، برنامه‌نویسی و اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری را طبق نیازهای واقعی کسب و کار شما بر عهده بگیرد.

http://elitecode.ir/

حرفه‌‌ای‌ها پیچیدگی‌ها را به سادگی تبدیل می‌کنند. چشم‌انداز خود را به سیستم‌های کاملاً کاربردی تبدیل کنید.

در دنیا امروز، امر مدیریت کسب و کارها بدون داشتن نگاه خلاقانه و تفکر سیستماتیک، امری نشدنی است و اهمیت استفاده از برنامه‌های کاربردی و اختصاصی در کسب و کارهای امروزی بر کسی پوشیده نیست. از یک سو ارتباط و تعامل با جامعه هدف و مشتریان و از سوی دیگر مدیریت یکپارچه منابع داخلی، نیازمند زیرساختی بر پایه فناوری اطلاعات است. ما آن را برای شما فراهم می‌کنیم. راهکارهای نرم‌افزاری «الیت کد» برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارها، علاوه بر تسهیل مدیریت و تصمیم‌گیری، وابستگی به نرم‌افزارهای متعدد را کاهش داده و باعث افزایش کارآیی و اثربخشی می‌شود.

اطلاعات تماس
آدرس: استان مرکزی، اراك، کیلومتر 5 جاده خمین، پارك علم و فناوری استان مرکزی، شرکت درخشش آینده‌نگاران پیشگام، کدپستی 3836134119
شماره تماس واحد پشتیبانی: 09923681015
شماره تماس روابط عمومی: 09941964743