نشابازار | فروشگاه اینترنتی

نشابازار

فروشگاه اینترنتی

پیشنهاد می‌کنیم که برای نوشتن یک متن آگهی تبلیغاتی تاثیرگذار این مقاله را مطالعه کنید. برای تکمیل فرم زیر نیز می‌توانید متن راهنما را مطالعه نمایید.

فرم ثبت آگهی

مبلغ قابل پرداخت: 10 هزارتومان

متن آگهی شما به مدت 1 ماه در نشابازار نمایش داده می‌شود.

راهنمای ثبت آگهی

شما بدون ثبت نام می‌توانید اقدام به ثبت آگهی کنید. در این صورت ثبت نام شما بصورت خودکار انجام می‌شود. اطلاعات حساب کاربری شما از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد. تمام آگهی‌ها فقط پس از تایید مدیر در سایت منتشر می‌شوند. لطفاً به توضیحات زیر دقت بفرمایید.
  1. نام و نام خانوادگی واقعی خود را به زبان فارسی وارد نمایید. نام شما در آگهی نمایش داده می‌شود. از وارد کردن نام مستعار یا نام شرکت یا سازمان در این فیلد خودداری نمایید.
  2. شماره تلفن همراه شما در آگهی نمایش داده می‌شود.
  3. ایمیل شما در آگهی نمایش داده نمی‌شود مگر آنکه شما آن را در متن آگهی ذکر کنید. ایمیل معتبر و صحیحی را وارد نمایید زیرا اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت آگهیتان به این ایمیل ارسال خواهد شد. به هیچ‌وجه اطلاعات آگهی به ایمیل دیگر ارسال نخواهد شد.
  4. لطفاً نام استان و شهر محل کار یا محل سکونت خودتان را وارد نمایید. این اطلاعات در آگهی نمایش داده می‌شود.
  5. برای آگهی خود یک عنوان کوتاه، زیبا و جذاب وارد کنید.
  6. موضوع آگهی خود را از لیست موجود انتخاب نمایید. اگر موضوع آگهی شما در لیست وجود نداشت، گزینه سایر را انتخاب کنید.
  7. لطفاً یک تصویر با کیفیت، گویا و مرتبط با آگهی بارگذاری نمایید. حجم تصویر باید کمتر از ۱ مگابایت باشد. اگر از دوربین گوشی برای عکاسی استفاده می‌کنید، گوشی را به صورت افقی نگه‌دارید.
  8. آگهی‌ها به صورت پیش‌فرض به مدت یک ماه قابل نمایش هستند. شما در هر زمان می‌توانید از طریق صفحه کاربری خود نسبت به تمدید آن اقدام نمایید.
  9. در صورتی که کد تخفیفی را در اختیار دارید، آن را در کادر وارد نمایید. در این صورت هنگامی‌که بر روی دکمه پرداخت کلیک نمایید، کد تخفیف اعمال می‌شود.
  10. پس از پرداخت از طریق درگاه اینترنتی در صورت مشاهده دکمه «تکمیل فرایند» یا دکمه «انتقال به سایت پذیرنده» یا دکمه «ادامه»، لطفاً روی آن کلیک کرده و صبر کنید تا درگاه شما را به سایت ما منتقل نماید.